Проект "Добре серце"

13 квітня 2017 р. Переглядів: 2291 RSS

Ще на початку навчального року учні 5-А класу, їх вихователі Божкова Г.Д., Кобель Л.Л. та класний керівник Ненчин О.Я. обрали тему проекту, над якою було б всім цікаво працювати, і назвали її «Добре серце». На думку всіх саме ця тема сьогодні дуже актуальна.

Мета проекту: формування моральних основ дитячої особистості; виховання доброї, доброї,чуйної,лагідної людини; виховання дружнього ставлення один до одного; розвиток вміння відрізняти погане від доброго. Проектний девіз : «…ми прийшли у світ добро творити».

У четвер, 6 квітня, актова зала школи – інтернату була переповнена. Цього дня колектив 5-А класу звітував про свої творчі справи у проекті.

Діти вразили своєю сценічною майстерністю: показали інсценізацію стародавньої притчі про добре серце та сценку з сучасного життя, добротою своїх маленьких сердець повернули до життя засохле деревце.

Вдало підібрані слайди до пісень «Людина починається з добра» і «Ти знаєш, що ти – людина », які прозвучали під час свята, зачепили струни кожної душі - сльози бриніли на очах і дорослих, і дітей.

У реалізації проекту були задіяні не тільки діти , а й педагоги і батьки учнів класу, адже дорослі прагнуть досягти спільної мети: допомогти дітям зрозуміти, що означає бути добрим, що лежить в основі доброти, доброго вчинку.

Завершальним подарунком для всіх присутніх був мультфільм «Писанка», створений учнями класу, під керівництвом Олени Мудрої у студії «Руда миша» ТОЦНТТШУМ.