Проведено виховний захід на тему «Неси добро у світ природи»

28 лютого 2018 р. Переглядів: 2016 RSS

Учні та педагоги 6-А класу вже другий рік поспіль працюють над проектом «Добре серце». 22 лютого 2018 року у класі проведено виховний захід на тему «Неси добро у світ природи». Діти своїми знаннями і вміннями довели, що вони вміють не тільки помічати, а й розуміти красу природи, любити її і творити добро.

У ході заходу учні показали світлини і розповіли як виготовляли власноруч і розвішували біля школи годівнички. Ділилися враженнями від цільової прогулянки у зоокуток парку «Топільче» з метою підгодовування його мешканців. Відкрили свій секрет як будуть зустрічати весною пернатих друзів.

Наприкінці заходу всі разом склали і прийняли Закони з охорони природи, які опираються на її одвічну мудрість. Діти впевнені, що любити природу треба не словом, а ділом і правдою.