У школі продовжуються заняття з учнями секцій «Умілі ручки» та «Зернятко добра»
У школі продовжуються заняття з учнями секцій «Умілі ручки» та «Зернятко добра». Сьогодні соціально-психологічна служба школи із залученням волонтерів провели з учнями 2-Б, 3 та 8 класів заняття, на яких учні розмальовували гіпсові фігурки, складали діамантову мозаїку. А також проведено урок-доброти «Любов починається з любові».
Еще записи по теме
- Проведена вікторина "Вогонь - наш друг та не завжди, чекати можна і біди"
- «Школа кулінара»
- Творчий звіт, присвячений 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського
- Новорічно-різдвяні декорації від учнів школи
- «Гостинець для воїна»
- Як зробити карантин комфортним!
- З лікарем школи проведено заняття на тему «Правильне харчування - запорука здоров‘я»





