Тиждень історії під загальноукраїнським гаслом «Незалежність. Від 1991-го – назавжди»

29 вересня 2016 р. Переглядів: 1687 RSS

Протягом 05.09-09.09.2016 р. у школі-інтернаті був проведений тиждень історії під загальноукраїнським гаслом «Незалежність. Від 1991-го – назавжди.»

Учні 5-10 класів змогли переглянути відео презентації про основні віхи української незалежності, документальні фільми про визначні постаті українських державотворців. Учні старших класів переглянули документальні фільми «Україна. Становлення нації. Незалежність» Єжи Гофмана, «Незалежність: український варіант», «Невідома Україна. Повернута самостійність».

Після перегляду відбулось обговорення фільмів, учні разом із вчителями історії з’ясували спільні риси, характерні національному руху українців початку, середини і кінця ХХ століття.