Готовність старшокласників до сімейного життя

17 листопада 2016 р. Переглядів: 1876 RSS

Підготовка старшокласників до майбутнього сімейного життя

Головна мета: формувати уявлення про майбутню сім’ю; навчити щиро відноситися до себе та до людей протилежної статі; розуміти і вербалізувати свої почуття; розвивати вміння вирішувати міжособистісні конфлікти та взаємодіяти з протилежною статтю; розвинути навички більш щирого, глибокого і вільного спілкування з протилежною статтю, закріпити нові форми поведінки, зокрема ті, котрі будуть сприяти адекватній адаптації і функціонуванню в дорослому житті.

ПСИХОДІАГНОСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС

- Анкетування з метою визначення рівня прояву готовності до сімейного життя.

- Анкетування для виявлення усвідомленого ставлення до ранніх статевих стосунків та їх наслідків.

Корекційно-розвивальне заняття

«Мистецтво спілкування з протилежною статтю»

Мета: полягає у поглибленні уявлення учасників групи один про одного; підвищенні впевненості у собі; знятті напруги, що виникає при необхідності вступити в розмову з протилежною статтю; розвитку комунікативних навичок.

Захід «Школа материнства»

[cut]

Перспективи подальшої роботи

- Розробка комплексу заходів просвітницького характеру для старшокласників, батьків та вчителів.

- Розробка та проведення програми розвивальної роботи для старшокласників з метою усвідомлення важливості дорослого життя.