Проведено урок “Права людини”
10.12.2019 року в рамках заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права для учнів 9 - 12 класів було проведено урок “Права людини”. Учні пригадали основні засади Декларації прав людини; було висвітлено питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, основних механізмів їх функціонування та захисту.
12.12.2019 року учні 9 — 12 класів були учасниками правового квесту. Виконуючи різні правові завдання, вони використовували набуті на уроках правознавства знання та навички, а також закріпили основні права людини, закріплені в міжнародних правових документах.
Еще записи по теме
- Екскурсія учнів школи-інтернату в Буковель
- «В гостях у Казкарки»
- Замовлення підручників
- Гра-подорож «Моє рідне Тернопілля»
- Проведена виховна година "Ти на канікулах марно час не гай, про правила безпеки завжди пам'ятай"
- Телефони гарячих ліній
- Учні переглянули документальні відеоматеріали про події Революції Гідності




