Проведено уроки для учнів 3-4 класів на тему «Моя супер сила – безпека в Інтернеті»

19 лютого 2021 р. Переглядів: 698 RSS

У рамках інформаційно-освітньої кампанії #Stop_sexтинг соціально-психологічною службою школи було проведено уроки для учнів 3-4 класів на тему «Моя супер сила – безпека в Інтернеті».

У сучасному світі найпоширенішими формами взаємодії в Інтернеті у дітей є онлайн-ігри, месенджери, соціальні мережі.

Тому важливо говорити з дітьми молодшого шкільного віку про безпеку в Інтернеті, адже в цьому віці діти помітивши інформаці, яка їх чимось зацікавила, можуть її повторювати, не розуміючи сенс.

Урок допоміг ознайомити дітей з основними правилами онлайн безпеки, сформував знання про те, до кого можна звернутися, якщо стали жертвою певних ризиків в Інтернеті.