Проведено заняття з учнями старших класів з метою збереження репродуктивного здоров’я
20 лютого у школі-інтернаті з учнями старших класів проведено заняття з метою збереження репродуктивного здоров’я на тему: «Аборт, наслідки та вплив на репродуктивне здоров’я жінки».
До заняття залучено консультанта МБФ «Дар життя».
Еще записи по теме
- Проведено заняття на тему: «Усвідомлене батьківство. Вагітність»
- Проведено профілактичне заняття на тему: "Попередження насилля в учнівському середовищі"
- Допоможемо дітям вибрати майбутню професію
- Безпечне користування соціальними мережами
- Права дитини
- «Тарас Шевченко – син України»
- Соціально-психологічна служба інформує:


