Екскурсія в Кривче

14 жовтня 2015 р. Переглядів: 2365 RSS

10 жовтня 2015 року учні 9-10 класів побували на Борщівщині. У самому районному центрі побували у Краєзнавчому музеї. З допомогою екскурсовода діти відвідали картинну галерею, Печерний музей трипільської культури і музей Т. Г. Шевченка. Археологічна колекція та експозиції музею справили на дітей неповторне враження.

Після прогулянки центром Борщова всі відправилися у село Кривче. Мандруючи казковими підземеллями Кришталевої печери разом з екскурсоводом та сурдоперекладачем учні дізнавалися про історію виникнення печери, легенди та її особливості.

Неподалік від печери серед чудових краєвидів хлопчики вправно розвели вогнище. Дівчатка допомагали готувати бутерброди. День, проведений у такій атмосфері, вартий багатьох тижнів.