Відбувся майстер-клас із виготовлення солодощів
18 лютого у 1-б класі відбувся майстер-клас із виготовлення солодощів. Діти оздоблювали пряники у вигляді серця, звіряток. Вони отримали не тільки незабутні враження, а і створили своїми руками справжні кулінарні шедеври.
Одягнувши спецодяг, всі перетворилися на справжніх майстрів-кондитерів. Під час захоплюючої роботи діти розвивали як дрібну моторику, уважність, посидючість так і пізнавали як цікаво можна поєднати кольори. Та найголовніше, всі вчилися створювати своїми руками неповторні вироби. Це не тільки можливість навчитись чомусь новому, а й прекрасний спосіб проявити талант.
Дякуємо за співпрацю кондитерській майстерні Віри Сапеляк.
Еще записи по теме
- Наше яскраве та незабутнє шкільне свято!
- Проведено майстер клас на тему «Дружні овечки»
- Проведення бесіди з учнями на тему фізичного та психологічного здоров’я
- Екскурсія учнів школи в бібліотеку №4
- Проведено гру-квест «Вивчаємо правила дорожнього руху»
- Вечір поезії до Дня Святого Валентина
- Екскурсія в парк Слави






