До учнів школи-інтернату завітали гості з молодіжної організації «Пласт»
25 листопада 2016 року до учнів школи-інтернату завітали гості з молодіжної організації «Пласт» і розповіли як в Україні вшановують пам’ять загиблих від Голодомору – геноциду українського народу. Завтра всі працівники та учні візьмуть участь в акції «Запали свічку».
Еще записи по теме
- Майстер-клас «Листівки для вчителя»
- ПОДАРУНКИ ВІД МИКОЛАЯ ПРИНЕСЛИ ТЕРНОПІЛЬСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИХОВАНЦЯМ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ
- Всеукраїнський фестиваль "Барви життя"
- Професійна підготовка
- У Тернопільській спеціальній школі Тернопільської обласної ради проведені заходи з питань безпеки життєдіяльності
- Проведення гри «Економічний брейн-ринг»
- Новорічні свята для учнів початкових класів








