Екскурсія в підземелля Домініканського греко-католицького собору

14 травня 2018 р. Переглядів: 1652 RSS

В рамках проекту «Віра, Надія, Любов», організатором якого є Оксана Чмиленко, її співорганізатором Наталею Лучкою 10 травня 2018 року була організована екскурсія в підземелля (крипти) Домініканського греко-католицького собору. Цікавою була зустріч з о.Ігорем, який коротко познайомив учнів 11 і 12 класів з історією даного собору,потім спустились в крипти. Діти були дуже вражені, дізнавались із фотографій про всі церкви Тернополя, які були, які зруйновані, які є в наш час. Дуже вразив учнів підйом стрімкими сходами на дзвіницю,якими століттями таємничо піднімались монахи,щоб зважити сутність життя, його таємничість.Піднялись на висоту 22м, де є оглядова площадка на озеро і місто, почули дзвін дзвона Юрасика,якому дали таке ймення, бо його як людину охрестили на служіння Богу і людям. У школі діти жваво ділилися враженнями від екскурсії з своїми друзями і педагогами. Дуже дякуємо організаторам за проведену екскурсію і надіємось на подальшу співпрацю.