У 7- А класі проведено батьківські збори

22 лютого 2019 р. Переглядів: 1497 RSS

В п’ятницю , 8 лютого, у 7- А класі було проведено батьківські збори. Надзвичайно змістовною і цікавою була година спілкування, яку провела вихователь Кобель Л.Л.. Беручи до уваги звернення начальника обласного управління освіти і науки Ольги Хоми, про організацію роботи з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу, було обрано тему «Що таке «булінг» та чому про нього треба знати всім батькам».

Вихователь у доступній формі пояснила присутнім поняття «булінг», його види та прояви, переглянули відео «Твоє право. Відповідальність за булінг». А також батьки отримали пам’ятки-поради , що слід робити, коли дитина скаржиться на насильство з боку інших дітей. Лише спільними зусиллями педагогів і батьків можна виховати у дітей культуру спілкування, почуття толерантності, запобігти дитячому насиллю.