Зустріч учнів із воїнами АТО

9 жовтня 2015 р. Переглядів: 2175 RSS

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників і з нагоди відзначення Дня захисника України у Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради 08.10.2015 року проведено зустріч учнів із воїнами, які брали участь у АТО. У гості до дітей завітали:

- лікар-хірург СМЗ УМВС України Проць О. М., який провів тренувальні заняття з надання першої долікарської допомоги.

- Джерелейко А. М., старший інспектор тренувального центру УМВСУ в Тернопільській області.

- Гайтко Д. В., помічник батальйону «Тернопіль».

- Майор міліції Криворучко О. О., які провели бесіду про правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. А також діти мали можливість ознайомитися з різними видами зброї та військового спорядження.

Учні старших класів знайомилися з будовою автомата. А молодші школярі, одягаючи спорядження військових, відчули весь тягар наших воїнів-захисників. Завершилася зустріч фотографією на пам`ять та "солодким столом".