Закінчився навчальний рік у 3-А класі
Гарним настроєм та радісними емоціями закінчився навчальний рік у 3-А класі.
З вірою у Перемогу зичимо усім учням та педагогам веселих канікул під мирним небом.
Еще записи по теме
- 150 років від дня народження поетеси Лесі Українки
- Вшанування пам'яті героїв Другої Світової війни
- Проведена виховна гоина "Мій дім - без насильства"
- Мозаїка з пластиліку "Ангелик" - подарунок бійцям АТО
- Корекційно-розвиваюче заняття у підготовчому-Б класі Колобок (патріотичний)
- Воїни – герої АТО
- 2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про проблему Аутизму