Закінчився навчальний рік у 3-А класі
Гарним настроєм та радісними емоціями закінчився навчальний рік у 3-А класі.
З вірою у Перемогу зичимо усім учням та педагогам веселих канікул під мирним небом.
Еще записи по теме
- «Мій світ без насилля»
- Зустріч учнів з методистом Московець Н. О.
- Відбулася виховна година "День Соборності України" у 6-Б класі
- День святого Миколая
- Інформаційно-виховні заходи до 75 роковин трагедії у Бабиному Яру
- Проведено навчальний екстрений збір учнів та працівників освітнього закладу
- Соціально-психологічна служба школи інформує