Закінчився навчальний рік у 3-А класі
Гарним настроєм та радісними емоціями закінчився навчальний рік у 3-А класі.
З вірою у Перемогу зичимо усім учням та педагогам веселих канікул під мирним небом.
Еще записи по теме
- Проведено новорічний ранок для учнів початкових класів і вечір для старшокласників
- Співпраця з дитячою студією «Руда миша»
- У школі проведено збори
- Проведено зустріч батьків з представниками Державної міграційної служби
- Учні відвідали виставку хусток
- Вшанування пам'яті загиблих воїнів у Другій світовій війні
- Секція «Здоровчик» шкільного клубу «Правила життя»