Закінчився навчальний рік у 3-А класі
Гарним настроєм та радісними емоціями закінчився навчальний рік у 3-А класі.
З вірою у Перемогу зичимо усім учням та педагогам веселих канікул під мирним небом.
Еще записи по теме
- Заплановані заходи соціально-психологічної роботи школи на лютий:
- Соціально-психологічна служба інформує:
- Відбулася виховна година на тему «Людина починається з добра»
- Розпочато набір учасників Української платформи прав дітей
- Благодійна допомога за грудень
- Відбулося друге засідання методоб’єднання вихователів старших класів
- Всеукраїнська профілактична акція "16 днів проти насильства"