Закінчився навчальний рік у 3-А класі
Гарним настроєм та радісними емоціями закінчився навчальний рік у 3-А класі.
З вірою у Перемогу зичимо усім учням та педагогам веселих канікул під мирним небом.
Еще записи по теме
- Якісна школа – яка вона? | субтитри
- Вечір зустрічі з випускниками
- Заняття тренінгової програми «Сприйняття різноманіття – основи толерантності»
- Піжамна вечірка у 6-Б
- Корекційно-розвиваюче заняття у підготовчому-Б класі Колобок (патріотичний)
- Цікава розповідь науковця про рослини, що ростуть на ділянках лабораторії
- В 9 класі проведена тематична година «Свято єдності»