Закінчився навчальний рік у 3-А класі
Гарним настроєм та радісними емоціями закінчився навчальний рік у 3-А класі.
З вірою у Перемогу зичимо усім учням та педагогам веселих канікул під мирним небом.
Еще записи по теме
- Проведено заходи з нагоди всесвітнього дня щитоподібної залози
- Семінар-практикум «Основні аспекти організації корекційної роботи з дітьми із тяжкими порушеннями мовлення»
- Учні школи-інтернату відвідали Різдвяну шопку
- Захід «Найкраща у світі – моя Україна!
- Учні відвідали «Майстерню карамелі»
- Екскурсії
- Відеомандрівка по Дністровському каньйону