Захоплююча екскурсія до Музею національної іграшки

17 вересня 2018 р. Переглядів: 1441 RSS

У школі-інтернаті навчальний рік розпочався не тільки цікавими уроками. Для учнів проводять пізнавальні екскурсії і заходи, закріплюють правила поведінки у громадських місцях. 4-Б клас зі своїми вихователями Перцак Надією Василівною та Нестюк Оксаною Петрівною відвідали Музей національної іграшки, який знаходиться у міській бібліотеці № 5 для дітей.

Музей зібрав надзвичайно велику тематичну колекцію іграшок. Тут можна побачити народні іграшки, героїв книг та казок, велику колекцію ведмедиків і ляльок з різних куточків світу, скандинавських ляльок – Тільд та багато інших цікавинок.

Найбільше учнів зацікавили національні іграшки. Екскурсовод дуже цікаво і доступно розповіла дітям про історію створення іграшок нашого народу. Їх для своїх діток виготовляли мами, використовуючи клаптики тканини, шкіри, дерево, нитки, крупи, сир, глину... Діти із захопленням милувалися ляльками-мотанками, каруселями, сирними кониками, глиняними баранцями, ляльками-круп’янками...

Наші вихованці на згадку подарували у музей саморобну іграшку «Цікавий горобчик», яку навчились виготовляти, коли прикрашали тематичний тролейбус щастя. Таким чином вони долучились до поповнення фонду музею. Екскурсія ж подарувала учням багато нових приємних вражень і знань.

А повертаючись до школи учні та вихователі відвідали пам’ятники Василю Стусу та Симону Петлюрі, послухали розповідь про поета та про національного діяча.