Проект "Добре серце"

9 лютого 2017 р. Переглядів: 1739 RSS

Учні 5-А класу розпочали роботу над проектом «Добре серце». Їхні маленькі серця наповнені великою любов’ю, щирістю і добром. 06 лютого 2017 р. до них у гості з музичними подарунками завітали учні музичної школи №2 зі своєю вчителькою Лесик Т.С. Звучали українські народні пісні, етюди, мініатюри: «Просте рішення», «Останній листок», «Серенада», «Пастораль». Особливо вразила українська народна пісня в джазовому стилі «Ой у вишневому саду…». І господарі закладу також не залишилися у боргу. Учень 9-го класу Рій Олександр продемонстрував свою майстерність у жанрі ілюзії, а Олеся Струтинська і Володимир Четербок, учні 8-го класу, заспівали пісню у жестовому виконанні «Подарунок». Після концерту гості оглянули виставку творчих учнівських робіт. Закінчилася зустріч смачним чаюванням.

Цікаво було спостерігати за спілкуванням дітей. Їхні обличчя випромінювали тепло і радість, якими обмінялися.