Вихованці школи відвідали обласну бібліотеку для дітей

28 вересня 2015 р. Переглядів: 1975 RSS

Бібліотекар ТСЗОШ – інтернату І-ІІІ ст. Тернопільської обласної ради тісно співпрацює з обласною бібліотекою для дітей міста Тернополя. З нагоди відзначення Міжнародного дня миру вихованці школи відвідали обласну бібліотеку для дітей. У читальному залі на них чекала зустріч зі старшим бібліотекарем Лесею Іванівною та головою інформаційно-правового центру «Права людини» Олександрою Олексіївною. Зі вступним словом до дітей звернулася старший бібліотекар Леся Іванівна. Вона ознайомила дітей з книжковою виставкою «Мир на планеті – щасливі діти».

ЇЇ розповідь доповнила шкільний бібліотекар Возна Ярослава Олексіївна. Вона розповіла про те , що мир на всій землі є найбільшим благом для людини.

Зі словами вітання до дітей виступила голова інформаційно-правового центру «Права людини» Олександра Олексіївна. Вона підвела підсумки конкурсу малюнків учнів шкли – інтернату «Ми за мир на всій землі».

Під час свята діти брали участь у тренінгу. Вони писали листи – побажання миру своїм друзям, близьким, рідним. А також учні малювали долоні дружби і миру.

Учні 4 – Б класу розказували вірші про мир.

На завершення зустрічі учениця 7 класу Струтинська Ліля подарувала пісню у жестовому виконанні «Мамина казка».

Голова інформаційно-правового центру «Права людини» Олександра Олексіївна нагородила учасників свята грамотами і солодкими подарунками.