Наш гімн
Сьогодні відзначаємо 29-ий день народження школи-інтернату.
Чи маємо шанс у цьому статусі відсвяткувати 30-річчя???
Еще записи по теме
- З учнями 9 класу провели бесіду «Чи хочемо ми змін у шкільному меню?»
- Запрацювала Школа краси та внутрішньої гармонії
- Відбулося засідання методоб’єднання вихователів школи-інтернату
- Учні школи-інтернату відвідали виставу-балет, приурочену Дню Гідності і Свободи
- Казкові композиції, виготовлені руками дітей
- Учні 6-Б класу відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей
- Проведено профілактичну бесіду на тему: «Профілактика булінгу та насилля»