Зимові розваги учнів 2-Б та 3 класів
Цього року зима порадувала усіх справжньою зимовою погодою, снігом та морозом. Особливо до вподоби така погода дітям, адже можна вдосталь насолодитися зимовими розвагами. Учні 2-б та 3 класу разом з вихователями Перцак Н.В. та Руденькою В.П. ліпили сніговиків, спускалися з гірки на льодянках. Під час таких занять учні коментують свої дії, складають розповідь, діляться враженнями, розвиваючи своє мовлення, а вихователі займаються його корекцією.
Еще записи по теме
- Зустріч учнів 7-12 класів з поліцейськими
- Учні школи-інтернату відвідали виставу-балет, приурочену Дню Гідності і Свободи
- Виставка учнівських малюнків «Рослини-символи України»
- Студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка завітали до школи-інтернату
- "Гірчить Чорнобиль крізь віки, гірчить..."
- Соціально-психологічна служба інформує:
- Проведено новорічний ранок для учнів початкових класів і вечір для старшокласників






