Виховна година на тему «Як людина руйнує планету».

22 березня 2017 р. Переглядів: 1788 RSS

21 березня 2017 року класні керівники і вихователі 11-А та 11-Б класів провели виховну годину на тему «Як людина руйнує планету». Вона була присвячена Всесвітньому дню лісів (21 березня) та Всесвітньому дню води (22 березня) і проведена у рамках екологічного виховання, яке здійснюється у цих класах протягом трьох років.

Учням було запропоновано перегляд відеоматеріалів, які демонструють небезпеку, що загрожує нашій планеті нині. Також школярі висловлювали свої думки з приводу своєї ролі у порятунку Землі.

Узагальнююча бесіда засвідчила, що старшокласники розуміють стан сучасної екологічної ситуації, знають основні її проблеми, а також дотримуються принципів екологічної культури у своєму житті.