Проведення педагогічної ради

1 листопада 2018 р. Переглядів: 1534 RSS

На виконання плану роботи школи-інтернату на 2018/2019 н. р.

Мета педагогічної ради: розглянути проектні технології; налаштувати педагогів на доцільне використання новітніх технологій в освітньому процесі; активізувати наукове мислення.

Завдання педагогічної ради:

-  визначити значення проекту як методу освітнього процесу;

-  з'ясувати алгоритм дій педагогів і учнів на певних етапах проекту;

- виробити компетентності педагогів, во¬лодіння якими є необхідною умовою при застосування інноваційних технологій.

проведення засідання педагогічної ради

Зміст виступу

1.

Виконання рішення попередньої педради

Директор І. М. Смачило

2.

«Про впровадження інформаційно-проектних технологій у виховній роботі школи-інтернату для формування особистості громадянина з особливими освітніми потребами». (Доповідь)

Заступник директора з виховної роботи Маніло О. В.

3.

Обмін досвідом роботи (презентація проектів):

Вихователі

3.1.

Про використання інноваційно-проектних технологій у соціалізації підлітків з особливими освітніми потребами».

Мацейків О.А.

3.2.

Про формування морально-духовної життєво компетентної особистості через діяльність у проекті «Добре серце».

Кобель Л. Л.

3.3.

Про роботу проекту «Духовні джерела рідного краю» з формування у старшокласників почуття любові до свого рідного краю, Батьківщини, народу, українських законів, традицій і звичаїв.

Гуменюк Г.Й.

3.4.

Про мету, завдання і організацію роботи з учнями 6-А класу у проекті «Квітуча моя Україна».

Змійовська Г.М.