Місячник ціннісного ставлення до природи
З 3 по 28 жовтня у школі проходить місячник ціннісного ставлення до природи «Голос рідної природи розуміти серцем вчись». Учні 1-12 класів підібрали і вивісили на дверях класів чудові вислови про природу. Оформили стіннівки «Цікавинки зі скриньки», де висвітлили цікавий матеріал про воду.
10 жовтня учні 7-12 класів зустрілися з дочкою заслуженого природо-охоронця України, Сліпченко Світланою Миколаївною. Вона розповіла про свого батька, Чайковського Миколу Петровича, який починаючи з 1967 року і до кінця свого життя активно займався природо-заповідною справою. За час його роботи ним особисто було обстежено і взято під охорону понад 300 об'єктів і територій природно-заповідного фонду загальною площею 100тис. га.
Саме завдяки ініціативності Миколи Петровича було закладено природно-заповідний фонд Тернопільської області, збережено її основне багатство, її неймовірну природну красу.
Мандрівка-екскурсія на Буковину
23 травня учні 8 і 9 класів нашої школи здійснили мандрівку-екскурсію на Буковину: у місто Чернівці, у Вижницю, на перевал Німчич. Метою подорожі було познайомити школярів з різними мальовничими, історичними та культурологічними куточками України.
У Чернівцях за допомогою екскурсовода діти дізналися про історичні, національні, релігійні особливості міста. Побували біля Драматичного театру, поруч з яким знаходиться пам`ятник О. Кобилянській; дивувалися красі й різноманіттю церков, будинків різних архітектурних стилів. Незабутніми були враження від екскурсії в Національний університет ім. Ю. Федьковича. Вражали своєю красою і неповторністю Мармурова, Блакитна і Червона зали університету, старовинна церква і розкішний парк.
Після цього ми продовжили нашу мандрівку у Вижницю, яка дала світові Назарія Яремчука, побували у його музеї-садибі. Сестра великого співака Катерина провела нам цікаву екскурсію, розповіла про весь життєвий і творчий шлях свого брата, показала цікаві рідкісні фотографії з приватного сімейного архіву. Учнів дуже схвилювала трагічна доля Назарія Яремчука.
На завершення мандрівки ми піднялися на перевал Німчич, насолодилися красою гір, повечеряли на природі – і, втомлені, але щасливі, поїхали додому.
Презентація проекту "Перетворимо шкільний двір у казкове містечко"
У травні 2015 року учні школи-інтернату презентували роботу в проекті «Перетворимо шкільний двір у казкове містечко». Спільними зусиллями учнів та педагогів упродовж навчального року збиралися матеріали, підбиралися зразки, вивчалися методи роботи з пластиком та іншими матеріалами. На заняттях гуртка «Дивосвіт фантазії» учні під керівництвом педагогів виготовляли фігурки тварин, квіткові композиції, а з настанням сонячних днів фарбували та виставляли їх на шкільних газонах.
Виховний захід «Вітчизна і мати у світі одна»
21 травня 2015 року відбувся виховний захід в 11-х класах на тему: «Вітчизна і мати у світі одна», присвячений Дню матері.
Учні переглянули відео, послухали притчу про маму – «ангела», що є в кожної людини та побачили відео кліп «Зворушливі вітання з Днем матері від бійців АТО».
Змагання до Дня Матері
У рамках місячника родинної культури та з нагоди відзначення Дня Матері і Міжнародного дня сім’ї в школі-інтернаті проведено ряд заходів. Одним із них були спортивні ігри-розваги. До участі яких запрошено любих мам. Кожна команда мала свого наставника-маму, яка допомагала як порадою, так і своєю безпосередньою участю долати спортивні перешкоди і перемагати. Захід закінчився солодкими частуваннями.
Захоплююча поїздка у Збараж
22 травня було організовано поїздку до міста Збаража для учнів 3-А класу, їх батьків, вчителів та вихователів.
Цікаву і захоплюючу екскурсію замком провела екскурсовод Оксана Володимирівна. Під час екскурсії діти дізнались історію Збаразького замку, познайомились з колекцією стародавніх ікон, хрестів, монет. Цікаво було школярам побачити виставку присвячену пам’яті Героям Небесної Сотні Назару Войтовичу та Устиму Голоднюку. Також учні мали можливість побачити замок в мініатюрі, побували в казематах, де експонується колекція середньовічної зброї та обмундирування, а також дерев’яні скульптурні композиції на тему козацтва. З цікавістю діти спустились у підземелля , кинули монетки у криницю. Учні, батьки, педагоги прогулялись парком.
Гарному настрою та позитивним емоціям сприяла доброзичлива атмосфера стосунків дітей, батьків та педагогів, яка надала усім почуття захищеності та любові.
Висаджування кущів та дерев учнями школи
У рамках місячника ціннісного ставлення до природи класними керівниками та вихователями 11-А та 11-Б класів було проведено акцію “Дерево посадив — недаремно життя прожив”. Старшокласники (долучилися також учні інших класів) з готовністю відгукнулися на пропозицію педагогів збагатити та омолодити сад, що розкинувся довкола школи. Учні старанно висаджували кущі та дерева. Дехто з них робив це вперше у своєму житті, дехто — впевнено і зі знанням справи, ділячись власним досвідом (вдома робив це з батьками). Молодші школярі з цікавістю спостерігали за процесом, який викликав у них таке потрібне запитання: “Навіщо?” Віримо, що наше пояснення-відповідь, а також практичний приклад усіх заохотить збагачувати, а не нищити природу, цінувати і плекати її.