Безпечне користування соціальними мережами
У школі-інтернаті з 12.03.2017 року розпочалася кампанія з питань пропаганди та збереження психічного здоров’я.
14 березня 2017 року відбулася зустріч учнів з начальником служби у справах дітей Тернопільської державної адміністрації Дроздом Р.О. на тему: «Безпечне користування соціальними мережами». Ростислав Омелянович розповів про безпеку, етику та відповідальність користувачів інтернету.
Еще записи по теме
- Проведена година дозвілля "Ми любимо Україну"
- 5-А клас вітає школу з ювілеєм!
- День святого Миколая
- Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу "Ерудит"
- У школі продовжуються заняття з учнями секцій «Умілі ручки» та «Зернятко добра»
- Вітаємо з днем народження вчителя фізичної культури Стахіва Ярослава Ярославовича
- Відбувся благоднійний шкільний ярмарок




