Виставка учнівських малюнків «Рослини-символи України»
У рамках місячника ціннісного ставлення до природи «Голос рідної природи розуміти серцем вчись» , під керівництвом вихователя Стеців В.В., 13 жовтня 2016 у 1-Б класі Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ст. Тернопільської обласної ради, була організована виставка учнівських малюнків «Рослини-символи України». Метою виставки було пригадати разом з учнями, які саме рослини споконвіку є символами України.
Екскурсія в Тернопільський обласний краєзнавчий музей
18.10.2016 року учні 4-Б і 9 класів відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей, а також вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні на майдані Героїв Євромайдану.
Проведення батьківських зборів в 5-А класі
7 жовтня 2016 року в 5-А класі відбулися батьківські збори на тему «Адаптація п’ятикласників до умов навчання в середній школі».
Класний керівник 5-А класу, Ненчин О.Я. розповіла батькам про вікові особливості дітей, адже учні 5х класів – це діти молодшого підліткового віку, в якому відбувається інтенсивне формування особистості, розпочинається перехід від дитинства до юності.
Діти цього віку потребують особливої уваги до себе , тому що в 5 класі з’являються нові проблеми:
Вихователі класу Божкова Г.Д. та Кобель Л.Л. розповіли про поведінку учнів в після урочний час, відмітивши те, що у дітей часто проявляється агресивна поведінка, надмірна активність, підвищена збудливість, труднощі у навчанні.
На зборах вирішили усі проблеми вирішувати спільними зусиллями сім’ї та школи, адже щоб зникли труднощі, потрібно
і батькам, і вчителям враховувати нові потреби і запити дитини.
На завершення зборів діти запросили своїх батьків на фестиваль «Повір у себе», в якому вони приймають активну участь, а також свої роботи, які вони приготували для виставки учнівських робіт, присвяченої 25-річчю з дня заснування школи: стінгазету, вишивки, вітальні листівки, рамки для фотографій, виготовлені своїми руками.
Проведення уроку-подорожі «Історія життя краплини»
19 жовтня в рамках місячника ціннісного ставлення до природи вчителями біології Шмир Л.О. та Лемегою Л.С. для учнів 5-7 класів був проведений урок-подорож «Історія життя краплини». На ньому учні повторили властивості води, агрегатні стани, в яких перебуває вода. Дізналися про значення води в житті живих організмів, з проблемами її забруднення та методами очищення. Переглянули презентацію про воду, відеоролики про стан води у природі та як потрібно економити воду.
Дерева в житті людей
11 жовтня 2016 року в рамках місячника екологічного виховання вихователь 2А класу Супруневич Г. М. провела дидактичну гру «З якого дерева листок». Під час заняття діти закріпили назви дерев , які ростуть у нашій місцевості. Також вихователька розповіла учням про користь зелених насаджень для людей. Діти зрозуміли, що насадження дерев є обов’язком і важливою справою кожної людини.
XXII фестиваль художньої творчості «Повір у себе»
12 жовтня 2016 року у школі-інтернаті продовжувалися святкування 25-ї річниці школи.
Цій даті присвятили XXII фестиваль художньої творчості дітей з особливими освітніми потребами «Повір у себе».
Учні школи-інтернату разом з педагогами підготували виставку творчих учнівських робіт і цікаву концертну програму.
На виставці були представлені творчі роботи учнів: вишивки, живопис на склі, живопис на полотні, декупаж, гравюри, квілінг, вироби з паєток та бісеру, вироби з глини, гіпсу, дерева, природного матеріалу. Також представили свої роботи випускники школи-інтернату Кіцак Михайло, художник сакрального мистецтва Простак Ольга, народна майстриня України з бісероплетіння.
Розпочався захід гімном школи. Усіх присутніх поблагословив отець Володимир. Весь вечір вихованці школи-інтернату дивували всіх присутніх у залі своєю артистичністю. У програмі були: пісні у виконанні учнів з вадами мовлення, пісні у жестовому виконанні, вірші, пантоміми, сценки, танці, фокуси і клоунада. Випускниця 2007 року Галина Верета подарувала всім пісню «Моя Україна».
У гості до дітей завітали:
Солодкі подарунки підготував для учнів школи-інтернату благодійний фонд «Братерство без кордонів».
Екскурсія 4-Б класу «Золота осінь»
Мета заходу: навчити розрізняти та називати дерева, листя в них, милуватися красою осінніх дерев, розуміти, чому осінь називають «золотою».