Засідання методичного об’єднання вихователів і класних керівників

30 березня 2017 р. Переглядів: 1702 RSS

29 березня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів і класних керівників школи-інтернату. На засіданні підводилися підсумки роботи МО з виховної роботи за ІІІ чверть.

Також на виконання листа управління освіти і науки Тернопільської державної адміністрації від 06.03.2017 року № 02/699-08 «Щодо проведення в навчальних закладах області кампанії з питань пропаганди та збереження психічного здоров'я», на засідання було запрошено лікаря-психотерапевта обласної клінічної психоневрологічної лікарні Срібну Ірину Борисівну. Зустріч пройшла у формі активного діалогу. Педагоги отримали професійні поради та відповіді на всі запитання, що стосувалися збереження психічного здоров’я вихованців з особливими потребами.

Результатом цієї зустрічі стала переконаність спеціалістів системи освіти в необхідності подальшої тісної співпраці зі спеціалістами медичної галузі.