Майстер-клас з лялькової анімації

19 березня 2019 р. Переглядів: 1295 RSS

12 березня відбувся майстер-клас з лялькової анімації з Тарасом Москаленко. Педагог-психолог використав нестандартний підхід до дітей і вже з перших хвилин привернув увагу восьмикласників. Тарас поділився інформацією як з допомогою свого смартфона можна створити пластилінову, мальовану, лялькову анімації. Сучасні технології дають можливість зробити картинку рухомою, показати свою уяву на екрані. Учні скористалися порадами Тараса, як оригінально привітати матусю зі святом, чи натякнути на якусь подію, і зразу ж під керівництвом гостя створили сцену «Дружба», яка ще раз підтверджує, що 8 клас -дружний колектив. Усі активно подавали ідеї, застосовували акторські здібності, намагалися добре виглядати в кадрі. А ігри «Крокодил» і «Скульптор» викликали щирі посмішки та емоції.

Спасибі за інформативну та продуктивну роботу Тарасу Москаленку. Намагатимемося використовувати свої гаджети з користю для себе та інших.