До учнів школи-інтернату завітали учасники АТО

28 вересня 2016 р. Переглядів: 1792 RSS

23 вересня 2016 року до учнів школи-інтернату завітали учасники АТО. Старший інспектор з особливих доручень управління кадрового забезпечення ГУНП в Тернопільській області Олександр Тріль розповів учням про роботу правоохоронців, про несення служби в зоні проведення антитерористичної операції, про специфіку різноманітних операцій, а також про заходи безпеки при знахідці небезпечних предметів.

В зв’язку з ситуацією, яка склалася сьогодні в Україні, чимало озброєння, боєприпасів, гранат потрапляє на мирні території. Аби діти могли відрізнити безпечний предмет від небезпечного, їм показали зразки гранат, гранатометів, вибухівки, автоматів та іншої стрілецької зброї. Усе це проводиться для того, щоб діти могли вберегти своє життя і життя оточуючих.

Батьки 5-ти вихованців школи-інтернату є учасниками АТО. Деякі з них і зараз захищають цілісність українських кордонів на сході України. Діти пишаються своїми татусями і цікавляться усім, що відбувається в зоні неоголошеної війни.