Проведено виховну бесіду на тему «Який слід повинна залишити людина на землі?»

3 жовтня 2018 р. Переглядів: 1731 RSS

28 вересня у 8 класі була проведена виховна бесіда на тему «Який слід повинна залишити людина на землі?»

Тема досить актуальна,адже все частіше учні задумуються про доросле життя,вибір професії.

Так як,саме в цей день відзначали 100 років з дня народження видатного педагога, дитячого письменника В.О.Сухомлинського ,тому для обговорення обрано оповідання «Який слід повинна залишити людина на землі».

Завдяки відеопрезентації учні ознайомились з біографією та творчістю письменника. Напередодні діти допомогли вихователю знайти цікавий матеріал «10 не можна» Сухомлинського. Кожен зачитав поради від видатного педагога та навели свої приклади з життя. Також діти проявили інтерес до оповідання,тому що лунало багато запитань.які хвилювали учнів. Після аналізу змісту оповідання було проведено дидактичну гру «Знайди зайве». Виховна мета досягнута,адже діти змогли зробити правильні висновки.