Заняття учнів у спортивному залі
Новорічні свята закінчилися і знову настала пора навчання. А щоб гарно почати новий семестр потрібно бути завжди активним, здоровим і веселим. А підтримати здоровий дух наших учнів вирішили представники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення. В цьому їм з радістю допомогли вихователі та вчителі фізичного виховання. Зустріч відбулася 23 січня у спортивному залі. Було весело, активно і смачно )))
Еще записи по теме
- Проведено заняття на тему: «Усвідомлене батьківство. Вагітність»
- «Добровольці Божої Чоти»
- З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини соціально-психологічною службою школи проведені заходи з правової тематики
- Як зробити карантин комфортним!
- Захоплююча екскурсія до Музею національної іграшки
- «Хліб – усьому голова!»
- Бесіда «Репродуктивне здоров’я молоді»






