Відеолекторій, перегляд фільму “Рейд. Сила нескорених”

11 жовтня 2018 р. Переглядів: 1615 RSS

14 жовтня українці святкують одразу 3 свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято , дуже молоде – День захисника України. Президент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня святкування Дня захисника України й скасував святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого.

10 жовтня учні 11 -12 класів на уроці історії переглянули документальний фільм “Рейд. Сила нескорених”. Стрічка розповідає про події наприкінці серпня – початку вересня 2014 року, коли українські десантники на сході України за 24 дні здійснили чотирьохсоткілометровий бойовий марш у тилу терористичних організацій для тотальної ізоляції зони конфлікту та зупинення їх військового забезпечення з боку Російської Федерації. Телевізійна прим’єра відбулася 14 жовтня 2015 року, у День захисника України.