Захід, Схід одна країна! Це – Соборна Україна!

24 січня 2024 р. Переглядів: 142 RSS
Наша бібліотека

Щороку, 22 січня, українці відзначають національне свято – День Соборності України.

Це одна з найважливіших дат нашої країни, яка символізує те, що ми всі - один народ і жодні кордони не зможуть розділити нас. Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які намагались відродити незалежну Соборну українську державу, а також тих, хто нині бореться за неї. З нагоди цього свята у нашій школі бібліотекарем Возною Я.О та вчителем історії Ковальчук О.Б. був проведений бібліотечний урок « Захід, Схід одна країна! Це – Соборна Україна!» з учнями 7-А та 7-Б класів.

До Дня Соборності України у бібліотеці оформлена книжкова виставка «22 січня –День Соборності України». Пам''ятаймо свою історію, будьмо гідними синами і дочками!