Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»
Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!». Шкільний бібліотекар Возна Я.О. провела з учнями 5 класу патріотично-виховну годину «Ми – українці, ми - патріоти». Учні з цікавістю слухали захоплюючу розповідь бібліотекаря, переглянули презентацію «Цікаві факти про Україну», розгадували кросворд, брали участь у вікторині «Моя Україна - моя Батьківщина». Найцікавішим для п’ятикласників було створення плакату «Ми українці», на якому учні прикріплювали сердечка своїх побажань для щасливого майбутнього нашої країни. Нехай у кожному серці живе любов до України, нехай небо буде чистим і мирним, нехай люди будуть щасливими і здоровими! Віримо у щасливе майбутнє твоє, Україно!
Еще записи по теме
- 106 річниця історичного бою під Крутами
- Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
- Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
- 153-річниця від дня народження Лесі Українки
- Майстер-клас з виготовлення об’ємної аплікації «Котики вербові»
- Всесвітній день читання вголос
- Захід, Схід одна країна! Це – Соборна Україна!











