Пам’ятаймо минуле заради майбутнього

9 травня 2024 р. Переглядів: 29 RSS
Наша бібліотека

8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Разом зі всім світом ми відзначаємо перемогу над страшним злом нацизму. Разом вшановуємо пам’ять тих, хто собою засвідчив криваві жахіття Другої світової, – солдатів усіх армій, що перемогли нацистів; трудівників тилу; дітей війни та мучеників концтаборів. Ціна війни – мільйони людських життів. З нагоди вшанування пам’яті та перемоги над нацизмом, шкільним бібліотекарем Ярославою Возною та вчителькою історії Оксаною Ковальчук була проведена патріотична година спілкування «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього» з учнями 7-Б та 8-Б класів.

Сьогодні Україна героїчно б'ється з підлим ворогом за нашу землю, життя, свободу та незалежність. Біль, який принесла в наш дім росія, – невимовний, втрати – непоправні...

Земний уклін всім, хто подарував нам мирний сонячний день тоді, і всім, хто захищає Україну сьогодні.

Слава Україні!