Учні 5-го та 6-Б класів побували на арт-терапевтичному занятті
В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Я вірю в майбутнє твоє, Україно» учні 5-го та 6-Б класів побували на арт-терапевтичному занятті у Тернопільській міській бібліотеці-філії №4 для дорослих «ЕТНО-ЦЕНТР». Діти із задоволенням розфарбовували квіти, як образи квітучої України. Таке заняття допомогло дітям знизити тривогу, пробудити інтерес до творчості, побачити своє майбутнє щасливим. Хай розквітає наша Україна, як квіти, розмальовані нашими вихованцями.
Еще записи по теме
- Учні старших класів створювали карту візуалізації бажань
- Розписування писанок
- 14 березня відзначаємо День українського добровольця
- Наша бібліотека
- Проведено годину-реквієм для учнів 4-А та 3-Б класів «Голодомор - біль серця України»
- Тиждень Національного дитячого читання
- Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»










