Проведено годину-реквієм для учнів 4-А та 3-Б класів «Голодомор - біль серця України»

25 листопада 2023 р. Переглядів: 153 RSS
Наша бібліотека

Щороку четверта субота листопада – день великого суму та скорботи для всіх українців. Ця пам’ятна дата нагадує про жахливі події, пов’язані з геноцидом, вчиненим стосовно українського народу.

Українці у смутку доземно схиляють голови, вшановуючи пам'ять мільйонів жертв. Сьогодні згадуємо і вшановуємо усіх загиблих від Голодомору, спричиненого тодішнім тоталітарним режимом.

До роковин Голодомору 1932-1933 років в бібліотеці проведено годину-реквієм для учнів 4-А та 3-Б класів «Голодомор - біль серця України». Діти дізналися про те, як голодомор винищив мільйони людей, про те, як люди боролися за виживання, і про те, як Голодомор вплинув на майбутнє України. Пам’ятаємо, якою ціною українці здобували свободу і незалежність. Вічна пам’ять жертвам Голодомору! Вічна слава усім, хто відстоює нашу свободу сьогодні.