Захоплива екскурсія учнів у Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку

10 листопада 2023 р. Переглядів: 154 RSS
Наша бібліотека

Учні 11 та 12 класів разом з бібліотекарем Возною Я.О., вихователем Кобель Л.Л. та вчителем Новаковським А.А. завітали у Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку. Під час зустрічі, організованої відділом міського абонементу, учні ознайомилися з роботою бібліотеки, книжковим фондом та відділами обслуговування. Захоплива екскурсія найпотаємнішими куточками наукової книгозбірні не залишили байдужим абсолютно нікого. Працівники бібліотеки подарували цінні подарунки - художню літературу українських та зарубіжних авторів для шкільної бібліотеки. Дякуємо працівникам за цікаву екскурсію, позитивні емоції та сподіваємось на подальшу співпрацю.