22 листопада в Україні День пам’яті жертв голодоморів.
Україна і світ вшановують пам'ять жертв найжорстокішого злочину сталінського режиму, вчиненого проти нашого народу, – Голодомору. Це трагедія, яку неможливо забути.
У шкільній бібліотеці представлена тематична книжкова виставка «Голодомор-геноцид українського народу». З учнями 4-А класу і класним керівником Ігнат О. В. та 6-Б класу з вчителькою музики Ненчин О.Я. була проведена година-реквієм «День пам'яті жертв Голодомору». Діти переглянули фільм, вшанували хвилиною мовчання пам'ять людей, які загинули внаслідок геноциду, виготовили аплікацію. Ми схиляємо голови перед мільйонами невинних життів, обірваних штучним голодом… Це біль, який живе у пам’яті кожного з нас. Пам’ятаймо та єднаймося у боротьбі за право українського народу жити щасливо на своїй, Богом даній землі!
- Старшокласники та учні молодших класів активно займаються волейболом
- Проведена пізнавальна година "Ключ до здоров'я"
- БІБЛІОФЕСТ «Бібліотека: читай, мрій, перемагай!!!»
- 8 травня — День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
- У школі триває місячник безпеки життєдіяльності
- Учні 5-Б класу відвідали майстер-клас з приготування піци
- Міжнародний день миру








