XXII фестиваль художньої творчості «Повір у себе»

18 жовтня 2016 р. Переглядів: 2094 RSS

12 жовтня 2016 року у школі-інтернаті продовжувалися святкування 25-ї річниці школи.

Цій даті присвятили XXII фестиваль художньої творчості дітей з особливими освітніми потребами «Повір у себе».

Учні школи-інтернату разом з педагогами підготували виставку творчих учнівських робіт і цікаву концертну програму.

На виставці були представлені творчі роботи учнів: вишивки, живопис на склі, живопис на полотні, декупаж, гравюри, квілінг, вироби з паєток та бісеру, вироби з глини, гіпсу, дерева, природного матеріалу. Також представили свої роботи випускники школи-інтернату Кіцак Михайло, художник сакрального мистецтва Простак Ольга, народна майстриня України з бісероплетіння.

Розпочався захід гімном школи. Усіх присутніх поблагословив отець Володимир. Весь вечір вихованці школи-інтернату дивували всіх присутніх у залі своєю артистичністю. У програмі були: пісні у виконанні учнів з вадами мовлення, пісні у жестовому виконанні, вірші, пантоміми, сценки, танці, фокуси і клоунада. Випускниця 2007 року Галина Верета подарувала всім пісню «Моя Україна».

У гості до дітей завітали:

• Галюк О. Г, головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації;
  • Демкура І.І., Волощук Н. І ,представники ТЦ «Атріум»;
  • Кузьмович С. Є., методист центру дитячої творчості дітей і юнацтва;
  • отець Володимир Простак;
  • Коцовська Н. Д., голова Тернопільської обласної організації УТОГ;
  • Зілінська А.М., завідувачка бібліотеки №4 для дорослих;
  • батьки.
  • Солодкі подарунки підготував для учнів школи-інтернату благодійний фонд «Братерство без кордонів».