Традиційний фестиваль дитячої творчості "Повір у себе"

28 листопада 2022 р. Переглядів: 365 RSS

Щороку в нашій школі проходить традиційний фестиваль дитячої творчості "Повір у себе". Цей захід приурочений до Дня людей з обмеженими фізичними можливостями і проводиться 3 грудня. Фестиваль "Повір у себе" в черговий раз продемонстрував, які талановиті діти навчаються у нашій школі. Справжній талант може себе реалізувати попри всі життєві негаразди. Головне - віра в себе, підтримка родини та небайдужих людей. Цього року організатори та учасники фестивалю хотіли присвятити свої роботи всім захисникам і захисницям, котрі мужньо боронять нашу рідну Україну. Бо завдяки їм учні можуть навчатися, спокійно жити. Саме ці хоробрі люди дають нам надію на кращі часи для нашої України. Хай якомога швидше повертаються з перемогою! Слава Україні! Героям Слава!