В єдності наша сила

24 січня 2024 р. Переглядів: 145 RSS

Живи, Україно, живи для краси,

для сили, для правди, для волі!

Соборна Україна – це результат тривалої боротьби українського народу за єдність та незалежність. Саме ці цінності сьогодні виборюють наші незламні воїни на сході України. Це свято набуло особливого значення для всього українського народу, адже саме в єдності наша сила та майбутня перемога.

З нагоди цього свята у 6-Б класі класний керівник Гороховська Н.М. та вихователь Гуменна Т.Г. провели виховну годину на тему: «В єдності наша сила». Учні виконували різні завдання та по областях складали карту України, а також обговорили сучасні події в країні. Це захід був проведений з метою розуміння історичної значущості возз’єднання українських земель та виховання в учнів почуття патріотизму, глибокої поваги та любові до Батьківщини, безмежної вдячності усім Героям, громадянської свідомості. Адже саме єдність, свобода та цілісність нашої держави робить нас гідними нащадками наших батьків.