Цікава та пізнавальна екскурсія у ГУ ДСНС в Тернопільській області

29 листопада 2023 р. Переглядів: 140 RSS
Виховна робота

У вівторок, 28 листопада, відбулася цікава та пізнавальна екскурсія у ГУ ДСНС в Тернопільській області. Учні 6-А, 6-Б, 7-Б та 8-А класів разом із класоводами Гороховською Н.М., Ковальчук О.Б. та інструктором з техніки безпеки Пилипишин Г.М. відвідали музей пожежно-рятувальної справи. Пані Наталя (екскурсовод) розповіла про історичні факти зародження, становлення та сьогодення пожежно-рятувальної служби краю. Діти побачили історичні експонати, макети, захисний одяг пожежників, світлини розвитку пожежогасіння. А також відвідали Кімнату мінної безпеки, де учні мали нагоду побачити, як насправді виглядають сучасні міни, гранати та інші піротехнічні засоби. Пані Наталя розповіла про важливість дотримання безпеки під час виявлення підозрілих предметів.