Відбулася зустріч учнів школи з представником Національної поліції України у справах із неповнолітніми

25 листопада 2023 р. Переглядів: 136 RSS
Виховна робота

23 листопада 2023 р. відбулася зустріч учнів школи з представником Національної поліції України у справах із неповнолітніми (в рамках тижневика правознавства “Закон для тебе і про тебе”). Учасники цього заходу: старший інспектор СЮП Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області, лейтенант поліції Бабішевич Валентин, вихованці школи 9-12 класів, шкільна бібліотекарка Ярослава Возна, вихователь Ганна Змійовська, вчитель правознавства Анатолій Новаковський, працівники Тернопільської бібліотеки №4.

Зустріч відбувалася у формі бесіди, діти могли поставити інспектору цікаві для них проблемні питання. Тематика бесіди: як уберегти своє життя в умовах воєнного стану; найпоширеніші правопорушення серед підлітків та види відповідальності за скоєння протиправних дій; якими можуть бути негативні наслідки правопорушника на подальше життя підлітка; за що і в якому віці настає адміністративна та кримінальна відповідальність тощо.