Віночок вити - життя любити

19 травня 2023 р. Переглядів: 297 RSS
Виховна робота

«Віночок вити - життя любити» - з найвіддаленіших літ линуть до нас ці слова. В ті часи віночок був не тільки жіночою пристрастю, але й своєрідним символом Матері-Землі. У 5-Б класі був проведений виховний захід на таку ж тему «Віночок вити - життя любити». Заняття відбулося в парку на галявині. Учні прослухали історію українського віночка, розгадувати кросворд, відгадувати загадки, зашифровані слова, пригадували символи України, ознайомилися з мистецтвом плетіння віночка, а також танцювали і співали. Метою такого заходу-поглибити знання про український віночок та про рослини-символи, про значення кожної стрічки у вінку; виховувати любов до рідної землі, пробуджувати інтерес до звичаїв та традицій.