Вшановуємо пам'ять Любомира Крупи

2 вересня 2024 р. Переглядів: 85 RSS
Виховна робота

Ось і розпочався новий навчальний рік. Традиційно після урочистої лінійки класні керівники проводили тематичні перші уроки. Усі вони були присвячені Україні — її боротьбі, її нескореності, її героям-захисникам. Одним з них є Любомир Крупа, який був призначений директором Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради напередодні повномасштабного вторгнення росії. Він загинув, захищаючи Україну. 2 вересня у Любомира Левковича був день народження. Сьогодні його не вітали, але вшановували пам’ять про нього. Біля стендів, присвячених нашому захисникові й новітній історії боротьби нескореної України, діти дізнавалися про тих, хто творить історію, хто є «воїнами світла», завдяки кому ми є і будемо українцями!