День пам'яті та примирення

9 травня 2023 р. Переглядів: 296 RSS
Виховна робота

8 травня 2023 року Україна разом з Європою відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 роках.

У 2023 році Україна відзначає цей день в умовах повномасштабної війни з росією. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм.

Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святково дата - День Перемоги над росією. А сьогодні згадуємо про закінчення Другої світової війни. Символом цього дня став червоний мак, який уособлює кривавий слід від кулі.

З нагоди цього дня бібліотекарем школи Возною Я.О. була представлена книжкова виставка "Роки війни - століття пам'яті" та презентація "Подвигом щоденно зоріти та пам'яті навіки жити". Педагог - організатор Грім А.Б. презентувала патріотичну відео мандрівку "Не згасити пам'яті вогонь" та залучила учнів до створення маків пам'яті.