Педагогічна спільнота України відзначає 105-ту річницю з дня народження Василя Сухомлинського

29 вересня 2023 р. Переглядів: 183 RSS
Виховна робота

28 вересня педагогічна спільнота України відзначає 105-ту річницю з дня народження Василя Сухомлинського, видатного українського педагога, публіциста, письменника. Василь Сухомлинський все своє життя присвятив вихованню і навчанню дітей та молоді, а його творча спадщина з роками не втрачає своєї актуальності. Кожна казка, кожне його оповідання розповідають читачам про неповторну красу природи, чуйність у взаєминах між людьми, магічну силу доброти, пробуджують бажання захистити слабшого, допомогти старшим.

Учні 5 класу завітали у шкільну бібліотеку та ознайомилися з біографією та творчою спадщиною Василя Сухомлинського, взяли участь в обговоренні оповідання «Камінь» та поділились думками, що таке доброта і добрі вчинки.

Читаймо Сухомлинського разом!