Закінчення року в першокласників
З гарним настроєм та позитивом закінчилася перша сходинка шкільного життя для першокласників. Цей рік подарував учням нові знання, перші успіхи та перші невдачі, нових друзів та яскраві враження))) Попереду шкільні канікули. Хай вони будуть веселими, безпечними та корисними.
Зичимо усім гарного відпочинку!
Еще записи по теме
- Що таке доброта?
- Учні відвідали музичну казку «Маленькими стежинами Великого Кобзаря»
- 1 жовтня - День Захисників і Захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва
- 21 лютого - Міжнародний день рідної мови
- Учні школи відвідали справжні перлини архітектури Тернопільщини
- Учні школи відвідали виставку "Полк "Азов" - Янголи Маріуполя
- Організована виставка фотоматеріалів та літератури "Голодомор - біль душі і пам'ять серця"