Проведено захід "Хай палають свічки пам'яті Героїв Небесної сотні"

20 лютого 2024 р. Переглядів: 187 RSS
Виховна робота

20 лютого 2014 року став днем початку нової історії нашої держави. Тоді Україна на повні груди вдихнула повітря, насичене горем та журбою. Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинився під загрозою знищення, але завжди у такі періоди найкращі сини і дочки України піднімалися на захист своєї землі.

У нашій школі в цей день проведено захід "Хай палають свічки пам'яті Героїв Небесної сотні". Учні мали змогу згадати події тих часів, переглянувши відео "Ангели Майдану", "Вони тримають небо". Також ознайомились з книжковою виставкою, виконали пісні та вірші, присвячені Ангелам Небесної сотні, вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих Героїв.

Небесну сотню пам'ятатимуть завжди, про них обов'язково знатимуть прийдешні покоління, бо Герої не вмирають !

Зараз ми теж платимо високу ціну, омиту кров'ю, але віримо, що добро обов'язково переможе.

Слава Україні !

Героям Слава !