Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

11 грудня 2023 р. Переглядів: 153 RSS
Виховна робота

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Основна її мета - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловіків.

З метою виховання в учнів людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини; формування здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактики та толерантного ставлення до ВІЛ – інфікованих; протидії торгівлі людьми та різних форм дискримінації у рамках акціі у Тернопільській спеціальній школі були проведені години спілкування, бесіди, лекції: «Що таке насилля? Його форми. Як себе захистити?», «СНІД не вирок. Жага до життя», «Стоп, булінг», «Всі ми різні, але всі рівні», «Я маю право», перегляд відеороликів «Ми проти насильства», тренінгове заняття для учнів 9-12 класів за участю спеціаліста ГО ТМЖК «Відродження нації».

Тож навіть у такий непростий час, який наразі переживає наша країна, додержання права на захист від насильства не повинно вважатись другорядним.